BIOPTRON HYPERLIGHT

BIOPTRON2 SE STOJANEM

Zvýhodněná cena:202 930 Kč
Katalogové číslo: PAG-880-SET
skladem

DOPRAVA ZDARMA  BIOPTRON 2 a metoda léčby světlem vychází z technologie oceněné Nobelovou cenou a je plně certifikována pro neinvazivní urychlení uzdravování a lék...

 • DOPRAVA ZDARMA 


  BIOPTRON 2 a metoda léčby světlem vychází z technologie oceněné Nobelovou cenou a je plně certifikována pro neinvazivní urychlení uzdravování a lékařskou prevenci široké škály stavů, zejména akné, poranění, sportovních úrazů, stárnutí, artrózy a bolesti v kříži. Pro urychlení uzdravování postačí 5 až 10 minut ošetření přístrojem BIOPTRON dvakrát denně. Profesionální zdravotníci volí BIOPTRON 2, protože je vybaven větším filtrem o průměru 15 cm, je nastavitelný do různých úhlů a lze jej umístit do tří různých držáků.

  Číst více
  + Dárek
  Voucher v hodnotě 5000 Kč

  na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

  PROČ PROFESIONÁLIOVÉ VOLÍ BIOPTRON 2

  Všechna zařízení pro léčbu světlem, výrobkové řady BIOPTRON, jsou klinicky testované a certifikované pro léčbu široké škály zdravotních a kosmetických potíží. Všechny jsou určeny pro stejné indikace, liší se pouze rozsahem léčby a velikostí. BIOPTRON 2 používají především profesionálové v nemocnicích, na klinikách, v kosmetických salonech, lázních, sportovních a fyzioterapeutických klinikách po celém světě, jelikož je schopen osvítit rozsáhlejší plochu, čímž umožňuje ošetření větších částí těla, a tedy šetří čas potřebný pro terapii.

  K dispozici jsou tři různé stojany (pro domácí použití, pro profesionály a nástěnný držák), které umožňují co nejvýhodnější umístění přístroje s ohledem na prostorové nároky, praktičnost a jednoduchou nastavitelnost. Tvar přístroje BIOPTRON 2 spolu s různými stojany umožňuje snadné nastavení do nejrozmanitějších poloh výhodných jak pro pacienta, tak pro ošetřující personál. Tím je zajištěno maximální pohodlí pacientů a co nejlepší výsledky léčby.

  Rychlejší uzdravování:

  BIOPTRON využívá polychromní (vícebarevné) vlny polarizovaného světla pronikající do hloubky. Klinické testy prováděné vědci po celém světě potvrdily hloubku pronikání (25 mm), urychlení uzdravování, podporu produkce ATP a kolagenu a biostimulaci buněk.

  Základní vlastnosti přístroje BIOPTRON 2:

  • Délku léčebného sezení lze přednastavit až na 95 minut a snadno rozdělit do minutových kroků.
  • Díky svému tvaru a široké nabídce různých stojanů je toto léčebné zařízení snadno nastavitelné a flexibilní.
  • BIOPTRON 2 je dodávaný s podlahovými stojany (profesionální stojan a stojan ve tvaru Y), které umožňují optimální nastavení polohy a pohodlné ošetření všech požadovaných ploch těla. Díky speciální nízké konstrukci podlahových stojanů se přístroj snadno vejde pod postel nebo pod křeslo, čímž ještě více usnadňuje ošetření.
  • Jednoduchá montáž a nastavení.
  • Zabudovaný elektronický spínač s měkkým startem a vypnutím.
  • Přístroj je naprosto bezpečný, nejsou známy žádné vedlejší účinky.
  • Stejně jako přístroje BIOPTRON Medall a BIOPTRON PRO 1, také BIOPTRON 2 splňuje evropskou směrnici 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích i příslušné místní předpisy. Naše činnost počínaje výzkumem a vývojem přes posuzování dodavatelů a dodávky komponent až po samotnou výrobu je přísně kontrolována.

  Důležité: všechna zařízení BIOPTRON pro světelnou terapii jsou 100% bezpečná a využívají polychromatické světelné spektrum, které neobsahuje UV záření.

  Je nutné mít zapnutý javascript
  ZEPTER BIZZCLUB

  Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

  Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt BIOPTRON2 SE STOJANEM. Tak neváhejte.