BIOPTRON HYPERLIGHT

Fullerenový filtr pro Bioptron Compact

Zvýhodněná cena:3 310 Kč
Katalogové číslo: PAG-860-FFK
skladem

Pomáhá organismu zvládat řadu nejrůznějších zdravotních problémů a působí i proti nemocem, pomáhá udržet imunitní systém v rovnováze a urychluje tak přirozené hojivé a...

Pomáhá organismu zvládat řadu nejrůznějších zdravotních problémů a působí i proti nemocem, pomáhá udržet imunitní systém v rovnováze a urychluje tak přirozené hojivé a tělu vlastní regenerativní procesy.


DOPRAVA ZDARMA 

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Nanofotonický filtr vytváří hyperpolarizované světlo působící na kvantové úrovni buněk (buněčných struktur) a uvádí energeticky narušené biologické struktury do rovnováhy, podporuje regeneraci těla, pomáhá organismu zvládat řadu nejrůznějších zdravotních problémů a působí i proti nemocem, pomáhá udržet imunitní systém v rovnováze a urychluje tak přirozené hojivé a tělu vlastní regenerativní procesy.

Buňka díky vlivu HPL světla získává schopnost se sama vyléčit, protože dochází k obnově její přirozené rovnováhy a nezbytných energetických vlastností. Vliv hyperpolarizovaného světla udržuje buňky zdravé a oddaluje přirozený proces apoptózy (buněčné smrti) a chrání je před předčasným koncem.

HLAVNÍ ÚČINKY HYPERPOLARIZOVANÉHO SVĚTLA PŘÍSTROJŮ BIOPTRON:

1. STIMULACE PROCESŮ OBNOVY TKÁNĚ A PREVENCE JEJÍHO (dokonce i v hlouběji uložených ústrojích, jako např. v nervech, šlachách, chrupavkách, kostech a ve vnitřních orgánech)

  • Posílení buněčné regenerace
  • Zvýšení buněčné energie
  • Urychlení hojení ran (zvýšením syntézy RNA a proteinů, a zejména produkci kolagenu a elastinu
  • Výrazné zlepšení kvality tkáně tvořící jizvy

2. STIMULACE PŘIROZENÝCH OBRANNÝCH MECHANISMŮ TĚLA

  • Vymýcení patogenních mikroorganismů (např. různých bakterií při výskytu akné a virů při různých kožních infekcích, mezi něž se řadí např. viry herpes simplex a herpes zoster)

3. VÝRAZNÉ SNÍŽENÍ VNÍMÁNÍ BOLESTI

  • Snížená tvorba otoků a hematomů a odstranění zánětů způsobených zraněními a degenerativními či autoimunitními onemocněními
  • Zlepšení mikrocirkulace
  • Zmírnění svalových křečí
  • Omezení přenosu bolesti přímým působením na periferní nervy

4. TERMOSENZORICKÁ A OPTASENZORICKÁ STIMULACE

  • Světelná terapie mírní příznaky sezónní depresivní afektivní poruchy (SAD). Slunečné světlo je vnímáno prostřednictvím kůže a oka a jeho nedostatek zvyšuje závažné duševní poruchy včetně deprese.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Fullerenový filtr pro Bioptron Compact. Tak neváhejte.