ČOČKY HYPERLIGHT OPTICS - DO INTERIÉRU


BRÝLE HYPERLIGHT

ČOČKY HYPERLIGHT OPTICS - DO INTERIÉRU

Zvýhodněná cena:10 040 Kč
Katalogové číslo: BHO-SET-I
skladem

REVOLUCE V OPTICCE! Čočky Hyperlight Optics Indoor redukují nebezpečné UV záření a modré světlo vydávané jakýmkoli světelným zdrojem a poskytují aktivní světelnou tera...


REVOLUCE V OPTICCE!

Čočky Hyperlight Optics Indoor redukují nebezpečné UV záření a modré světlo vydávané jakýmkoli světelným zdrojem a poskytují aktivní světelnou terapii, která povzbuzuje celé tělo.

Čočky Hyperlight Optics optimalizují intenzitu světla na úroveň, která je nejvhodnější pro funkci mozku a očí, čímž bojují proti digitálnímu namáhání očí, poruchám spánku a všem dalším zdravotním rizikům spojeným s dlouhodobým nadměrným vystavením škodlivému umělému světlu.

Čočky HYPERLIGHT OPTICS INDOOR:

  • 30% propustnost viditelného světla
  • ideální pro ty, kteří tráví hodně času před digitálními zařízeními (TV obrazovka, smartphone, tablet, počítač a další)
Číst více
+ Dárek
Voucher 2

Čočky Hyperlight Optics s jedinečnými vlastnostmi a špičkovou kvalitou, jsou vyrobeny švýcarskou technologií a navrženy pro vaše lepší zdraví, lepší kognitivní schopnosti, lepší vzhled a lepší kvalitu života. Čočky Hyperlight Optics o průměru 70 mm lze upravit a přizpůsobit na velikost, která vyhovuje většině rámů dostupných na trhu.

Podívejte se na přehled všech brýlí Zepter Hyperlight Eyewear

Charakteristické vlastnosti brýlí Zepter Hyperlight Eyewear:

  • Přeměňují UV záření a vysoce energetické modré světlo na spektrum viditelného zeleného, ​​žlutého, oranžového a červeného světla.
  • Přeměňují modré LED světlo na světlo, které oči dobře snášejí (a navozují tak relaxaci). Při přeměně UV záření a vysoce energetického modrého světla dochází k jeho optimalizaci podle přirozené citlivosti očí.
  • Umožňují ostřejší vidění.
  • Optimalizují funkce mozku (harmonizují signály EEG).
  • Regulují činnost neuroendokrinního systému; zvyšují hladinu serotoninu a regulují poměr serotoninu a melatoninu (který zmírňuje depresi a nespavost).
  • Ovlivňují tělesné hodiny - cirkadiánní rytmus (regulují krevní tlak a tělesnou teplotu).
Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt ČOČKY HYPERLIGHT OPTICS - DO INTERIÉRU. Tak neváhejte.