Pro optimální krevní tlak - Tensioptim 56 kapslí


Doplňky stravy

Pro optimální krevní tlak - Tensioptim 56 kapslí

Běžná cena:830 Kč
Zvýhodněná cena:800 Kč
Katalogové číslo: SF-TEO
info v obchodu

Kardiovaskulární systém Udržujte si normální krevní tlak  Středomořská strava založená na ovoci, zelenině, fazolích, ořeších, mořských plodech, červeném...

Kardiovaskulární systém

Udržujte si normální krevní tlak 

Středomořská strava založená na ovoci, zelenině, fazolích, ořeších, mořských plodech, červeném víně
a především na olivovém oleji, má řadu výhod pro kardiovaskulární zdraví. Extra panenský olivový olej, bohatý na antioxidační polyfenoly, může snížit systolický krevní tlak. Poznatky naznačují, že může také zlepšit zdraví srdce a chránit před chronickým onemocněním, jako je cukrovka 2. typu.

Číst více

Tensioptim kombinuje a koncentruje to nejlepší z olivovníku, olivových plodů a listů, čímž přispívá k udržení normálního krevního tlaku.

Tensioptim obsahuje 167 mg extraktu z listů olivovníku a 53 mg extraktu z plodů olivovníku v každé kapsli. Extrakt z plodů olivovníku má vysokou koncentraci hydroxytyrosolu, jednoho z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Extrakt z listů olivovníku má vysokou koncentraci oleuropeinu, který je známý tím, že snižuje hladinu glukózy a zvyšuje hladinu inzulínu u zdravých jedinců. Extrakt z olivových listů také pomáhá udržovat normální krevní tlak.

Tensioptim kombinuje klíčové přírodní složky středomořské stravy. Jedna tobolka přípravku Tensioptim odpovídá přibližně 2 litrům extra panenského olivového oleje.

V rozsáhlé klinické studii zahrnující 663 účastníků bylo prokázáno, že Tensioptim pomáhá kontrolovat krevní tlak a má pozitivní vliv na HDL "dobrý cholesterol" a triglyceridy.

Doporučené dávkování:
Dospělí: 2 kapsle denně, první hned ráno po probuzení a druhou večer, zapít velkou sklenicí vody.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Pro optimální krevní tlak - Tensioptim 56 kapslí. Tak neváhejte.

Podobné
produkty