Náhradní díly

Procesor zepter mixsy

Zvýhodněná cena:575 Kč
Katalogové číslo: VO-022-K-PA-A1393
skladem

PROCESOR (MLÝNEK) Mlýnek rozemele ořechy, semínka, strouhanku, bylinky a koření. Nastrouhá sýr, naseká mandle, čokoládu a mnoho jiných surovin na velice jemnou až práš...

PROCESOR (MLÝNEK)

Mlýnek rozemele ořechy, semínka, strouhanku, bylinky a koření. Nastrouhá sýr, naseká mandle, čokoládu a mnoho jiných surovin na velice jemnou až práškovou konzistenci. Jste-li milovníky kávy, můžete si ji vlastnoručně namlít pomocí mlýnku mixSy a připravit si čerstvou a voňavou kávu v pohodlí Vašeho domova a zároveň provonět celý byt. Procesor s výkonem až 16 000 otáček za minutu je zárukou precizního rozemletí tvrdých surovin na drobné kousky. Je vyrobený z materiálu Acetal, který je tvrdší a bezpečnější než jiné plasty a jeho cena je 6krát vyšší než cena polypropylénu.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

TIP OD NÁS: STROUHANKA Z ČERSTVÝCH ROHLÍKŮ

Rohlíky natrhejte na kusy a rozmixujte v procesoru (ne úplně, nechte trošku větší kousky asi jako sněhové vločky). Připravte požadované množství za pár vteřin a takto obalené řízky nenasají tolik tuku, jsou krásně nadýchané a křupavé. Už je nebudete dělat jinak! :)

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Procesor zepter mixsy. Tak neváhejte.