Přirozená krása

Hydroliftingový krém, 50 ml

Zvýhodněná cena:1 440 Kč
Katalogové číslo: PNK-4260
skladem

DOKONALÁ HYDRATAČNÍ A LIFTINGOVÁ PÉČE. Mimořádný liftingový efekt jedinečných přísad - ORGANICKÉHO VÝTAŽKU Z OBILOVIN a BIOMIMETICKÝCH PEPTIDŮ - vyhlazuje drobné rýhy...

DOKONALÁ HYDRATAČNÍ A LIFTINGOVÁ PÉČE.

Mimořádný liftingový efekt jedinečných přísad - ORGANICKÉHO VÝTAŽKU Z OBILOVIN a BIOMIMETICKÝCH PEPTIDŮ - vyhlazuje drobné rýhy a vrásky, revitalizuje vaši pleť a zanechává ji zdravou a zářivou. BEZ PARABENŮ - HYPOALERGENNÍ.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

DRŽTE SI VRÁSKY OD TĚLA POMOCÍ HYDROLIFTINGOVÉHO KRÉMU


Společnosti Zepter International a Swisso Logical přinášejí povznášející zprávu: Vyvinuli jsme dokonalou hydratační a liftingovou terapii, která vyživuje pleť do hloubky a dodává jí novou energii. Hydroliftingový krém (30 ml) je brilantně propracovanou kombinací antioxidantů a vitaminu C, jež do hloubky vyživuje vaši pleť a dodává jí energii.


VOLUFORME: Buďte stále mladí díky VOLUFORME - účinné látce, která dodává pleti na objemu a představuje tudíž bezpečnou alternativu k lipofillingu. Tato látka vyplňuje vrásky zevnitř, obnovuje kontury vašeho obličeje, regeneruje pokožku a dodává jí mladistvější vzhled.


HYDRACTINE: Účinná směs aktivních látek, které stimulují metabolismus pokožky tím, že odstraňují odumřelé buňky, a tudíž okamžitě regenerují a hydratují vaši pleť do hloubky.


-Nejlepší tip: Pro dosažení optimálních výsledků aplikujte každé ráno a večer po ošetření pleti naším hydroliftingovým sérem.

Kód výrobku

PNK-4260

Název výrobku

Swisso Logical Hydroliftingový krém, 30 ml

Hmotnost brutto [kg]

0.1

Hmotnost netto [kg]

0.9

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Hydroliftingový krém, 50 ml. Tak neváhejte.