Parfém, Luxury Overdose "ČERNÁ ORCHIDEJ" 10 ml


Přirozená krása

Parfém, Luxury Overdose "ČERNÁ ORCHIDEJ" 10 ml

Zvýhodněná cena:1 370 Kč
Katalogové číslo: PLO-BO-10
skladem

Černá orchidej je vzácná a velmi elegantní květina, jejíž jemná a smyslná vůně evokuje luxus. Černá orchidej, symbol plodnosti a prosperující sexuality, je neprozkouman...

Černá orchidej je vzácná a velmi elegantní květina, jejíž jemná a smyslná vůně evokuje luxus. Černá orchidej, symbol plodnosti a prosperující sexuality, je neprozkoumaným slibem. Bohatá, podmanivá, smyslná vůně kombinuje divokou smyslnost černých orchidejí s pronikavou silou jantaru a vzácného dřeva.


Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Luxury Overdose BLACK ORCHID 10 ml, unisex

Pochází z hor Aix en Provence, z kouzelné země Provence, tak bohaté na nádherné vůně využívané v našich parfémech. Tady čerpáme inspiraci, zdokonalujeme své řemeslo a plníme si sny. Znovuobjevením jedinečného umění bývalých mistrů parfumerie a důsledným dodržováním metod předávaných z generace na generaci vytváříme voňavé tóny, aranžmá a zážitky, které byly považovány za ztracené. Každá rostlina se suší, dlouho se láčí ve vysoce kvalitním alkoholu a poté se jemně lisuje. Tím se projeví přirozená hloubka rostlin, které náš lihovar mísí podle svých tajných receptů. Vytváříme nové, aromatické zážitky pomocí vůní, které jsme objevili v této části Provence u tamních farmářů, lihovarníků ... Sofistikované parfémy zdůrazňují VAŠI přírodní vůni.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Parfém, Luxury Overdose "ČERNÁ ORCHIDEJ" 10 ml. Tak neváhejte.