Zdravé vaření

Čisticí prostředek CleanSy

Zvýhodněná cena:190 Kč
Katalogové číslo: TFD-942
skladem

Aby si nádoby na vaření Zepter udržely svůj vysoký lesk a vypadaly stále jako nové, nepoužívejte při čištění žádné drsné čisticí prostředky nebo drátěnky. Místo toho po...

Aby si nádoby na vaření Zepter udržely svůj vysoký lesk a vypadaly stále jako nové, nepoužívejte při čištění žádné drsné čisticí prostředky nebo drátěnky. Místo toho použijte koncentrovaný čisticí prostředek Cleansy, který je z více jak 90 % biologicky odbouratelný, neobsahuje fosfáty a se kterým bude vaše nádobí perfektně čisté a lesklé. Přitom je bezpečný pro vás, vaši rodinu i životní prostředí.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

BUDETE PŘEKVAPENÍ, CO VŠECHNO CLEANSY DOKÁŽE!

Byl speciálně vytvořený tak, aby bylo čištění nádob Zepter jednoduché a pohodlné. Po vyleštění povrchu nádob s CleanSy bude povrch vypadat jako nový.


Vraťte svým nádobám původní vzhled a lesk s minimálním úsilím, díky CleanSy. Tento přípravek perfektně vyčistí a vyleští všechny vaše nádoby Zepter, ale použít ho můžete i na další předměty ve vaší domácnosti vyrobené z nerezové oceli, především na koupelnové doplňky. CleanSy se pro vás stane nenahraditelným pomocníkem v domácnosti.

Kód výrobku

TFD-942

Název výrobku

Čisticí prostředek CleanSy – 500ml

Hmotnost brutto [kg]

0.5

Použití

Tradiční vaření (ve vodě), vaření bez vody, pečení bez tuku, vaření v páře.

Hmotnost netto [kg]

0.5

Výrobce

HOME ART. & SALES SERVICES AG , Sihleggstrasse 23 , 8832 Wollerau -Switzerland

Kapacita

1,6 l

Obsah

ES 500-195-7 alkoholy C12 – C15, ethoxylované

ES 246-680-4 natrium-dodecylbenzénsulfonát

Upozornění

Dráždí oči. Udržujte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Při zasažení, oči okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Vyvarujte se přímého kontaktu s pokožkou. Chcete-li chránit citlivou pokožku doporučujeme používat rukavice. V případě otoku okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc - ukažte obal nebo etiketu.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Čisticí prostředek CleanSy. Tak neváhejte.