Zdravé vaření

Nádoba 20 cm, objem 3,0 l

Zvýhodněná cena:10 300 Kč
Katalogové číslo: Z-2030
skladem

Zepter nádoba z kvalitní oceli zaručuje vaření bez přidaného tuku a vody. Minerály a vitamíny zůstanou zachovány a pokrm bude vynikající chuti. Nádoba o průměru 20 cm...

Zepter nádoba z kvalitní oceli zaručuje vaření bez přidaného tuku a vody. Minerály a vitamíny zůstanou zachovány a pokrm bude vynikající chuti.

Nádoba o průměru 20 cm a objemu 3 l má výšku 10,4 cm. Je vhodná pro přípravu drůbeže, masa, pečeně, rýže, těstovin, rizota, zeleniny, polévek, brambor, luštěnin ...

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

OCHRANA ZDRAVÍ

Veškeré kuchyňské nádoby Zepter zaručuje vaření bez tuků, méně kalorií, více zachovaných vitamínů a více minerálů. Vědecké lékařství prokázalo, že nezdravá strava je dnes hlavní příčinou všech chronických onemocnění na světě: obezity, hypertenze, kardiovaskulárních onemocnění, diabetu a rakoviny. Vaříme při vysokých teplotách ve vroucí vodě a smažíme na škodlivých přepálených tucích. V důsledku toho jíme jídlo, které nemá nutriční hodnotu, dodá nám pocit sytosti jen na krátkou dobu a opětovný hlad nás nutí opět jíst. V důsledku toho konzumujeme příliš mnoho soli, příliš mnoho tuku a cukru, příliš mnoho kalorií a příliš mnoho nezdravého jídla. To vše negativně ovlivňuje naše zdraví. Díky nejnovější inovativní technologii od firmy Zepter mohou být potraviny vařeny bez přidání vody, oleje nebo jiných tuků a při nízkých teplotách, čímž si zachovají svou nutriční hodnotu. Tento způsob vaření vede ke snížení kalorického příjmu potravy. Pouze přechodem z nekvalitního nádobí na kvalitní nádobí Zepter můžete snížit hodnotu jídla až o více než 6 000 kalorií měsíčně.


CELOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Nádobí Zepter je vyrobeno z vynikajícího kovu 316L. Náklady na výrobu vysoce kvalitního odolného kovu jsou sice o 50% dražší než nerezová ocel 18/10, ale je mnohem cennější a trvanlivější. Tento nesrovnatelný kov je šetrný k životnímu prostředí, je odolnější vůči fyzikálním a chemickým vlivům a zcela odolný vůči korozi. Zepter je zodpovědný za kvalitu kovu a poskytuje záruku po celou dobu jeho životnosti.


JEDNODUCHÁ PŘÍPRAVA POTRAVIN

Zepter vyvinul proces vaření, při kterém se pára uvolněná při vaření potravin zvedá a kondenzuje při styku s víkem, které je vždy chladnější než dno a stěny a padá opět dolů. Tento proces se neustále opakuje, dokud není jídlo dokonale uvařené. Označujeme ho jako Zepter uzavřený cyklus, který zajišťuje zdravé vaření při nízkých teplotách bez přidání vody nebo tuku. Nejen, že je jídlo vařeno tak, aby bylo zdravější, je ale také chutnější, protože jeho přirozená barva, tvar, textura a chuť (bez přidání soli nebo koření) jsou zachovány.


AKUTERMICKÉ DNO se skládá ze tří vrstev: indukční, akumulační a kondukční. Vrstvy jsou k sobě strojově slisovány pod tlakem až 2 000 tun (bez lepení či pájení). Dno se nedeformuje, je kompaktní a nezničitelné. Rychle akumuluje teplo a rovnoměrně je přenáší na jídlo, které je díky tomu připravováno při nižší teplotě. Tím se snižuje množství toxinů, které vznikají při přípravě jídla v důsledku vysokých teplot a k uchování živin. Zároveň toto akutermické dno ušetří až 70 % energie.


ZEPTER POKLICE

Je mnohem těžší než většina běžných poklic, přiléhá k okrajům nádobí a hermeticky ho uzavírá vodním uzávěrem, který tvoří uzavřený cyklus Zepter. Poklici Zepter lze jednoduše odložit na patentovanou rukojeť Zepter nádobí a tím šetřit místo v kuchyni.


BEZPEČNÁ RUKOJEŤ

Rukojeti Zepter na každém hrnci mají jedinečný design, díky kterému se nepřehřívají. Jejich patentovaná technologie zajišťuje jejich minimální plošné připojení k Zepter nádobí.

Kód výrobku

Z-2030

Název výrobku

Nádoba 20 cm, objem 3,0 l

Hmotnost brutto [kg]

2.48

Hmotnost netto [kg]

1.94

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Nádoba 20 cm, objem 3,0 l. Tak neváhejte.