Zdravé vaření

Nádoba - 2,0 l, Ø16cm

Běžná cena:10 190 Kč
Zvýhodněná cena:9 090 Kč
Katalogové číslo: Z-1620
skladem

Tato krásná nádoba je skutečnou hvězdou mezi nádobami Zepter, a zároveň jednou z našich nejoblíbenějších. Pro svou jedinečnost ji nazýváme "Princezna". Každá matka má s...

Tato krásná nádoba je skutečnou hvězdou mezi nádobami Zepter, a zároveň jednou z našich nejoblíbenějších. Pro svou jedinečnost ji nazýváme "Princezna". Každá matka má svoji malou princeznu nebo prince - tato nádoba má ideální rozměry na přípravu malého množství čerstvého jídla pro miminka či menších jídel pro nejmenší členy rodiny. Dvoulitrová nádoba je dostatečně velká na přípravu různých druhů omáček a masových šťáv.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

PŘIPRAVUJTE ZDRAVÁ MALÁ JÍDLA A OMÁČKY V TÉTO ÚŽASNÉ, VÍCEÚČELOVÉ NÁDOBĚ
Využívejte výhod, moderní technologie a krásného designu nádob Zepter.  Vyberte si z naší nabídky  nádob a pánví pro dokonalý kulinářský zážitek. S technologií vaření v uzavřeném cyklu se v nádobě zachovají všechny výživné látky a jídlo se tak uvaří ve vlastní šťávě bez nutnosti dalšího přidání vody. Představte si přípravu středomořských zeleninových jídel v jedné nádobě, dušeného kuřecího nebo hovězího v druhé nádobě, vše při nízké teplotě, aniž byste museli přidat olej či vodu. Konečným výsledkem je chutnější jídlo, které ve vás, díky původní barvě, tvaru a struktuře, vzbudí okamžitou chuť k jídlu.

 
ČÍM JSOU NÁDOBY ZEPTER TAK VÝJIMEČNÉ?
Pokroková technologie spolu s krásným designem značí, že každý detail nádob Zepter je důkladně promyšlený a vyrobený s vysokou precizností, aby vám umožnil jedinečný zážitek z vaření. Výsledkem jsou moderní a funkční nádoby pro zdravé vaření. Nádoby Zepter jsou  lídrem na trhu díky těmto 10 vlastnostem:
 
  1. OCHRANA ZDRAVÍ: Všechny nádoby Zepter zaručují nižší spotřebu tuků, kalorií a naopak vyšší příjem vitamínů, minerálů a bílkovin, při současném zachovaní výživných, biologických a organoleptických vlastností potravin. Lékařské výzkumy ukázaly, že nezdravá strava je v dnešní době hlavní příčinou většiny vážných chronických onemocnění (obezita, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární onemocnění, cukrovka a rakovina). Nezdravá strava, připravená nesprávným způsobem a v nekvalitních nádobách, je hlavní příčinou srdečních chorob - zabijáka č. 1. Zeleninu vaříme zásadně ve vodě, jídlo smažíme při vysokých teplotách v nebezpečných přepálených tucích. Výsledkem je konzumace potravin chudých na živiny, které nám dají jen dočasný pocit nasycení, hlad se rychle vrátí a my následně sníme více nezdravých jídel. I proto konzumujeme příliš soli, tuků, cukrů, mnoho kalorií a polotovarů. V dlouhodobém měřítku má tento styl stravování negativní dopad na naše zdraví. Díky nejmodernější technologii Zepter můžete jídlo připravit bez přidaní vody, olejů a tuků, při nízkých teplotách, čímž si jídlo uchová své vzácné živiny. To vede k nižšímu energetickému příjmu až o 1500 kalorií za týden. Výměnou nekvalitních nádob na vaření za kvalitní nádoby Zepter máte šanci za měsíc snížit svůj energetický příjem až o 6 000 kalorií.
 
  1. ZÁRUKA: Nádoby Zepter jsou vyrobené z vysoce kvalitní Zepter oceli 316L. Výrobní cena této oceli je až o 50 % vyšší než cena běžné nerezové oceli 18/10, je ale nesrovnatelně hodnotnější a odolnější, téměř nezničitelná. Je ekologická, odolná vůči fyzickému i chemickému poškození a odolá i korozi. Pečeť kvality Zepter, vyrytá na spodní časti nádoby, je důkazem dlouholeté záruky.
 
  1. JEDINEČNÝ PROCES VAŘENÍ: Zepter vyvinul takový proces vaření, při kterém pára vystupuje z jídla nahoru, při kontaktu s chladnější poklicí zkondenzuje a stéká zpět do nádoby. Tento proces nazýváme tzv. uzavřeným cyklem Zepter a probíhá až do doby, než se jídlo zcela uvaří. Je zárukou přípravy zdravých jídel bez přidání vody, tuků a vždy při nízkých teplotách. Takto připravené jídlo je nejen zdravější, ale i chutnější, protože si zachová svoji přirozenou chuť a vůni (a to i bez přidání soli či koření). Jídlo také lépe vypadá, protože jednotlivé složky si zachovají svoji přirozenou barvu, tvar a strukturu.
 
  1. AKUTERMICKÉ KOMPAKTNÍ DNO: Dno každé nádoby Zepter je vyrobeno ze 3 vrstev kovů (indukční, akumulační a vodivé). Tato patentovaná technologie se jmenuje akutermické kompaktní dno Zepter (ZAC) a je jádrem unikátního způsobu přípravy zdravých jídel. Hydraulický lis pod tlakem až 2000 tun spojí třívrstvé dno se stěnami nádoby (bez lepení či pájení), čímž se zaručí kompaktnost, trvanlivost a nezničitelnost.
 
  1. POKLICE ZEPTER: Výrazně těžší poklice dokonale sedne na okraj nádoby a během vaření ji hermeticky uzavře vytvořením tzv. vodní zátky, která je podstatou vaření v uzavřeném cyklu a současně brání znehodnocení jídel. Poklici Zepter můžete odložit za úchytky nádoby, čímž ušetříte místo na kuchyňské lince.
 
  1. BEZPEČNÉ ÚCHYTKY: Úchytky na každé nádobě Zepter jsou speciálně navrženy tak, aby se díky patentované technologii a minimální vodivosti nikdy nepřehřály. Jejich ergonomický a stylový design nabízí pohodlné uchopení a jednoduchou manipulaci. Dodejte úchytkám svůj osobitý styl výběrem té správné barvy - vyměnitelné prolisy jsou k dispozici v několika barevných provedeních a jsou odolné proti poškrábání.
 
  1. MÉNĚ TUKŮ, VÍCE VITAMÍNŮ: Obsah vitamínu C v bramborách uvařených ve vodě se sníží až o 60-80 %. To samé platí i o dalších druzích zeleniny a o jídle obecně, které z důvodu nekvalitního způsobu přípravy v nesprávných nádobách ztrácí živiny a vitamíny. Výzkumy prokázaly, že vařením v nádobách Zepter se v potravinách zachová až o 72 % více vitamínu A, o 252 % více vápníku, o 336 % více fosforu a o 83 % více železa. Zjistilo se, že telecí maso obsahuje o 67 % méně tuku, když jej připravíte na grilovací pánvi Zepter, u kuřecího masa byl obsah tuku nižší o 51 %. To je dobrá zpráva pro osoby se zvýšeným cholesterolem. Je to dobrá zpráva i pro osoby se zvýšeným rizikem onemocnění rakovinou, protože až 62 % všech rakovinových onemocnění je způsobených stravou bohatou na tuky, obezitou a nesprávnou přípravou jídel s přidáním tuků, soli a z nekvalitních surovin.
 
  1. BEZPEČNÝ NEPŘILNAVÝ POVRCH: Nekvalitní nádoby na vaření jsou největším nepřítelem našeho zdraví. Nejběžněji používanými materiály jsou keramika, sklo, hliník, teflon, nepříliš kvalitní  ocel, smalt a nátěry nepřilnavých povrchů. Tyto materiály často podléhají oxidaci a rezavění; nádoby z těchto materiálů mívají tenkou konstrukci a výsledkem je připalování jídel.  Studie prokázaly, že nepřilnavé nátěry a jim podobné materiály, uvolňují po zahřátí toxické karcinogenní plyny. Nepřilnavý povrch nádob Zepter je vyrobený speciální technologií, která mění strukturu kovu, neobsahuje žádné škodlivé nepřilnavé nátěry, a proto je absolutně bezpečný pro vaše zdraví. A navíc se snadno čistí.
 
  1. DIGITÁLNÍ TERMOKONTROL: Digitální termokontrol Zepter, ovládaný rádiovým signálem, je novým geniálním zařízením pro kontrolu plně automatizovaného procesu vaření od začátku až do konce. Špičková technologie umožní přípravu zdravých jídel, aniž byste museli strávit hodiny v kuchyni, zatímco vy se můžete věnovat jiným činnostem. Systém ovládaní teploty automaticky řídí proces vaření na předem nastavené teplotě bez nutnosti zvedat poklici. Díky tomu se proces vaření nepřeruší a probíhá v tzv. uzavřeném cyklu. Na digitálním termokontrolu, pouhým stiskem tlačítka, nastavíte během pár vteřin potřebnou teplotu a čas. Přehledná stupnice usnadňuje odečítání teploty vaření: Vaření v páře (moist)/Pečení bez tuku (dry). Barevná pole představují tři teplotní rozsahy: žluté pole značí zahřívání, zelené pole značí správnou teplotu vaření a červené pole signalizuje přehřátí.
 
  1. ÚSPORNOST: Nádoby Zepter šetří váš čas, energii, prostor v kuchyni, ale především chrání vaše zdraví. Jídlo se v nich vaří ve vlastní šťávě při nízkých teplotách, čímž ušetříte až 70 % nákladů na energie a 30 % nákladů na potraviny, a to může reálně znamenat úsporu až tisíce Kč ročně. Přidanou hodnotou nádob Zepter je, že z nich nikdy neukápne tekutina či mastnota, takže vaše varná deska zůstane čistá, jsou skladné a snadno se čistí.
 
Kód výrobku

Z-1620

Název výrobku

Nádoba - 2,0 l, Ø 16 cm

Hmotnost brutto [kg]

1.64

Použití

Tradiční vaření (ve vodě), vaření bez vody, pečení bez tuku, vaření v páře.

Hmotnost netto [kg]

1.4

Výrobce

HOME ART. & SALES SERVICES AG , Sihleggstrasse 23 , 8832 Wollerau -Switzerland

Druh oceli

AISI 316 L-304

Vyrobeno

V Itálii

Výška hrnce

6,1 cm

Kapacita

1,6 l

Průměr

20 cm

Vhodné pro použití do myčky

ANO

Vhodné pro použití do trouby

ANO

Vhodné pro použití s poklicí Syncro-Clik

NE

Záruka

Bezplatná, 30letá záruka platí na opravy a náhradu všech výrobků, vyrobených z vysoce kvalitního kovu Zepter, v případě vadného materiálu nebo výrobní vady. 24měsíční záruka se vztahuje na náhradu součástek vyrobených z materiálů, jiných než Zepter kov 316L a 304. Na digitální a analogový Zepter termokontrol se rovněž vztahuje 24měsíční záruka. Nevkládejte

Zepter termokontrol do trouby, myčky nádobí ani na horké povrchy, nevystavujte ho vysokým teplotám. Na plastové části se vztahuje 24měsíční záruka. Nevkládejte je do trouby ani jejich nevystavujte vysokým teplotám. Zepter poskytuje záruku na

pozlacené části všech svých výrobků. Tato záruka se však nevztahuje: na estetické změny vzniklé při běžném používání, které nemají vliv na funkčnost výrobku; na poškození způsobené nesprávným používáním výrobku. Pro uplatnění záruky se

zákazník musí prokázat originálem dokladu o koupi, proto si doklad pečlivě uschovejte.

Osvědčení / Prohlášení

Prohlášení o shodě se směrnicemi: 1935/04 / ES a EU 10/2011 - prohlášení potvrzující, že použité materiály a předměty jsou určené pro styk s potravinami. 2023/06 / ES - prohlášení potvrzující shodu správné výrobní praxe, pokud jde o materiály přicházející do styku s potravinami. 2011/65 EU - prohlášení o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Nádoba - 2,0 l, Ø16cm. Tak neváhejte.