Zdravé vaření

Pánev 24 cm, 2,0 l, bez poklice

Běžná cena:5 990 Kč
Zvýhodněná cena:5 390 Kč
Katalogové číslo: Z-FP2420-S
skladem

Připravte si chutné a hlavně zdravé pokrmy na Zepter pánvi. Pánev bez poklice o průměru 24 cm, objemu 2,0 l a výšce v 5,5 cm je vaším nezbytným pomocníkem při přípravě...

Připravte si chutné a hlavně zdravé pokrmy na Zepter pánvi. Pánev bez poklice o průměru 24 cm, objemu 2,0 l a výšce v 5,5 cm je vaším nezbytným pomocníkem při přípravě chutných a křupavých jídel.

Pánve na pečení Zepter jsou vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a jsou stejně prospěšné pro zdraví a splňují stejně vysoké standardy jako všechny ostatní výrobky z řady nádobí na vaření Zepter Masterpiece.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

SPECIÁLNÍ TECHNOLOGIE ZEPTER

Společnost Zepter je proslulá svým kvalitním nádobím z oceli a zaujímá významné místo v oblasti zdravého vaření a technologii vaření bez toxinů a chemikálií. S použitím syntetických látek, polytetrafluorethylenu (PTFE), se vyrábí mnoho běžných nepřilnavých povrchů. Tento materiál je nejen snadno poškrábatelný a lehce se ničí. Hlavně ale obsahuje obsahuje znečišťující látku - kyselinu perfluoroktanovou (PFOA), která je karcinogenní.  Nádoby Zepter nemají žádné nátěry, jsou to naprosto bezpečné, odolné pánve z nerezové oceli s mnoha výhodami:


• Nádobí je netoxické a bez škodlivých nátěrů

• Neexistuje žádné riziko pro vaše zdraví, protože povrch pánve neobsahuje žádné chemikálie, to znamená, že při zahřívání pánve nebudou žádné toxické výpary

• Povlak se neodlupuje ani neopadává

• Pánev vám bude sloužit po celý život, protože je vyrobena z materiálu, který je při výrobě nádobí mnohem lepší než tradiční kovy

• Povrch bez poškrábání: nemůže být poškozen při vaření nádobí

• Absolutní odolnost proti korozi

• Speciální ergonomický okraj pánve, řezná hrana vám nedovolí rozlití

• Konečným výsledkem je zdravější vaření


ZDRAVÍ PŘEDEVŠÍM

Jedinečná kombinace vysoce kvalitního kovu 316L Zepter, kompaktního tepelného úložného dna a precizní konstrukce vám umožní vařit bez přidání tuku nebo oleje, a co je nejdůležitější - při nízkých teplotách. V důsledku toho jsou potraviny zdravější a obsahují méně kalorií, zatímco suroviny nejsou zbaveny nutriční hodnoty a neobsahují toxické karcinogenní tuky.


SNADNÉ ČISTĚNÍ A MYTÍ

Pánve Zepter Masterpiece jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, odolné nerezové oceli, která není porézní, nepraská, a proto neuchovává žádné potravinové částice ani pachy potravin. Pánev je díky tomu snadno omyvatelná, čistá a naprosto hygienická.


VYSOKÁ VÝKONNOST

Tepelně akumulační kompaktní dno, skládající se ze 3 vrstev různých kovů, umožňuje vařit při nízkých teplotách a udržet nahromaděné teplo, i když byl zdroj tepla snížen nebo vypnut. Tato neobvyklá vlastnost dále šetří spotřebu energie a samozřejmě zabraňuje ztrátě drahých živin, což činí potraviny zdravějšími. Termoakumulační kompaktní dno pracuje na všech zdrojích tepla, včetně indukčních.

Kód výrobku

Z-FP2420-S

Název výrobku

Pánev 24 cm, objem 2,0 l, bez poklice

Hmotnost brutto [kg]

1.39

Hmotnost netto [kg]

1.15

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Pánev 24 cm, 2,0 l, bez poklice. Tak neváhejte.