Ergonomický polštář s potahem - ERGOQUANO


Čistý domov

Ergonomický polštář s potahem - ERGOQUANO

Zvýhodněná cena:8 860 Kč
Katalogové číslo: EQ-67.543.5
skladem

Rozměr: 40 x 65 x 11 cm Dvoustranný polštář ErgoQuano udržuje ideální polohu těla, přizpůsobuje se konturám hlavy a krku, jak je to jen možné a poskytuje tak klidný...

Rozměr: 40 x 65 x 11 cm

Dvoustranný polštář ErgoQuano udržuje ideální polohu těla, přizpůsobuje se konturám hlavy a krku, jak je to jen možné a poskytuje tak klidný a pohodlný spánek. Je vhodný pro osoby s častými bolestmi hlavy nebo krční tuhostí.

Polštář je vyroben z přírodního latexu. Speciální vlákna jeho potahu ExtraQuano absorbují lidské infračervené záření a odrážejí ho zpět do těla. Tím se napodobuje léčba infračerveným světlem používaným k úlevě od bolesti, tzv. Biomolekulární terapie proti bolesti.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Chytrý systém pro kvalitní spánek Quanomed Sleep Smart Systém byl vytvořen pro každého, kdo ohledně dokonalého odpočinku, regenerace, maximálního pohodlí a luxusu nezná žádné kompromisy. Zdravý spánek je jedním ze šesti nejdůležitějších pilířů našeho života spolu s čistou vodou, vzduchem, kvalitní stravou, tělesnou aktivitou a světlem. Dobrý spánek je zásadní pro udržení tělesného a duševního zdraví. Chybí-li nám zdravý spánek, jsme unaveni, náchylní k nemocem a podáváme slabší výkony.

Nejčastějším důvodem špatného spánku je nedostatečně kvalitní matrace. Kvalitu matrace ovlivňuje její stáří, materiál, ze kterého je matrace vyrobena a jeho deformace, bakterie a prachoví roztoči.

QUANOMED Sleep Smart Systém podporuje kvalitní spánek.
  • Umožňuje dokonalé proudění vzduchu pro optimální teplotu těla – systém Theray Air Flow (TAF –Therapy Air Fow). Navzájem propojené vzduchové bubliny v matraci umožňují při pohybu během spánku vylučovat z těla přebytečné teplo a udržují tak optimální tělesnou teplotu, zabraňují pocení, infekcím a vzniku či zhoršování příznaků revmatických a jiných onemocnění, urychlují regenerativní procesy v těle.
  • Podporuje obnovu tělesných a duševních sil (BRS – Body Recuperation Support). Poskytuje anatomickou podporu všem částem těla, umožňuje optimální rozložení hmotnosti a zatížení a zaručuje dokonalou regeneraci. Ulevuje od řady zdravotních problémů: bolesti ramen, hlavy a šíje, svalového napětí, ztuhlosti a bolesti zad, dislokace páteřních obratlů, bolesti v kyčlích a zánětu kloubů, bolesti a necitlivosti kolen, bolesti svalů ve spodní části nohy, bolesti kloubů a oteklým nohám.
  • Quanomed je vyroben z prvotřídního 100% přírodního latexu, který je získáván ze stromů kaučukovníku rostoucích v tropických pralesích. Latex má kromě fyzikálních vlastností vynikající hygienické a mikrobiologické vlastnosti. Nepronikají do něj nečistoty, roztoči ani mikroorganismy. 100% přírodní latex neobsahuje žádné chemikálie, syntetické látky, pesticidy, herbicidy a toxické látky.
Quanomed poskytuje podporu pro páteř a tělo:
  • Zmírňuje tlak
  • Udržuje normální tělesnou teplotu
  • Antialergenní
  • Ekologický
  • Mimořádně trvanlivý
  • Zlepšuje krevní oběh
  • Pohlcuje kinetickou energii 
Kód výrobku

EQ-67.543.5

Název výrobku

Polštář ErgoQuano s ExtraQuano potahem

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Ergonomický polštář s potahem - ERGOQUANO. Tak neváhejte.