Matrace SupQuano, středně tvrdá 90x200x18 cm


Čistý domov

Matrace SupQuano, středně tvrdá 90x200x18 cm

Zvýhodněná cena:79 940 Kč
Katalogové číslo: SQ-S90200
skladem

Luxusní středně tvrdá dvoustranná matrace Matrace SupQuano je vyrobena z přírodního latexu a s potahem ExtraQuano. Speciální vlákna potahu absorbují lidské infračervené...

Luxusní středně tvrdá dvoustranná matrace Matrace SupQuano je vyrobena z přírodního latexu a s potahem ExtraQuano. Speciální vlákna potahu absorbují lidské infračervené záření a odrážejí ho zpět do těla. Tím se napodobuje léčba infračerveným světlem používaným k úlevě od bolesti, tzv. Biomolekulární terapie proti bolesti

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Chytrý systém pro kvalitní spánek Quanomed Sleep Smart Systém byl vytvořen pro každého, kdo ohledně dokonalého odpočinku, regenerace, maximálního pohodlí a luxusu nezná žádné kompromisy. Zdravý spánek je jedním ze šesti nejdůležitějších pilířů našeho života spolu s čistou vodou, vzduchem, kvalitní stravou, tělesnou aktivitou a světlem. Dobrý spánek je zásadní pro udržení tělesného a duševního zdraví. Chybí-li nám zdravý spánek, jsme unaveni, náchylní k nemocem a podáváme slabší výkony.

Nejčastějším důvodem špatného spánku je nedostatečně kvalitní matrace. Kvalitu matrace ovlivňuje její stáří, materiál, ze kterého je matrace vyrobena a jeho deformace, bakterie a prachoví roztoči.

QUANOMED Sleep Smart Systém podporuje kvalitní spánek.
  • Umožňuje dokonalé proudění vzduchu pro optimální teplotu těla – systém Theray Air Flow (TAF –Therapy Air Fow). Navzájem propojené vzduchové bubliny v matraci umožňují při pohybu během spánku vylučovat z těla přebytečné teplo a udržují tak optimální tělesnou teplotu, zabraňují pocení, infekcím a vzniku či zhoršování příznaků revmatických a jiných onemocnění, urychlují regenerativní procesy v těle.
  • Podporuje obnovu tělesných a duševních sil (BRS – Body Recuperation Support). Poskytuje anatomickou podporu všem částem těla, umožňuje optimální rozložení hmotnosti a zatížení a zaručuje dokonalou regeneraci. Ulevuje od řady zdravotních problémů: bolesti ramen, hlavy a šíje, svalového napětí, ztuhlosti a bolesti zad, dislokace páteřních obratlů, bolesti v kyčlích a zánětu kloubů, bolesti a necitlivosti kolen, bolesti svalů ve spodní části nohy, bolesti kloubů a oteklým nohám.
  • Quanomed je vyroben z prvotřídního 100% přírodního latexu, který je získáván ze stromů kaučukovníku rostoucích v tropických pralesích. Latex má kromě fyzikálních vlastností vynikající hygienické a mikrobiologické vlastnosti. Nepronikají do něj nečistoty, roztoči ani mikroorganismy. 100% přírodní latex neobsahuje žádné chemikálie, syntetické látky, pesticidy, herbicidy a toxické látky.
Quanomed poskytuje podporu pro páteř a tělo:
  • Zmírňuje tlak
  • Udržuje normální tělesnou teplotu
  • Antialergenní
  • Ekologický
  • Mimořádně trvanlivý
  • Zlepšuje krevní oběh
  • Pohlcuje kinetickou energii 
Certifikáty: životnost, elasticita, odolnost proti stárnutí, bezpečné používání, odolnost proti plísním a alergenům. QUANOMED je certifikován jako hypoalergenní materiál a je bezpečný i pro dětskou pokožku.
Kód výrobku

SQ-S90200

Název výrobku

Matrace SupQuano, střední tvrdost s ExtraQuano stranou

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Matrace SupQuano, středně tvrdá 90x200x18 cm. Tak neváhejte.