Čistý vzduch

SADA FILTRŮ THERAPY AIR ION

Zvýhodněná cena:2 750 Kč
Katalogové číslo: PWC
prodej skončil

Chraňte sebe i svou rodinu s přístrojem Therapy Air iON bílý a Therapy Air iON černý se špičkovým systémem čištění vzduchu pomocí pěti filtrů, který vám dodá čistý a zd...

Chraňte sebe i svou rodinu s přístrojem Therapy Air iON bílý a Therapy Air iON černý se špičkovým systémem čištění vzduchu pomocí pěti filtrů, který vám dodá čistý a zdravý vzduch. Našimi jedinečnými filtry nepronikne žádná škodlivá látka, pouze dokonale vyčištěný vzduch. Sada obsahuje 2 antibakteriální filtry, 1 HEPA filtr, 1 antialergický filtr a 1 filtr s aktivním uhlím. Výměna speciálních filtrů přístroje Therapy Air® iOn se doporučuje jednou za rok, ale konkrétní četnost výměn bude záviset na stupni znečištění vzduchu.

Číst více

FILTRY THERAPY AIR iOn

Čistička vzduchu Therapy Air iOn od firmy Zepter je ideálním řešení pro zachování čistého, bezpečného a zdravého prostředí doma i na pracovišti. Obsah znečišťujících látek ve vzduchu, prašnost, teplota a vlhkost mohou nyní být pod kontrolou doma, v kancelářích, ve školách, v nemocnicích, v lékárnách, čekárnách, v továrnách, hotelech, ve fitness centrech, v restauracích, zkrátka všude, kde je znečištěný vzduch. Všude, kde se dýchá, má své místo Therapy Air. Naše průkopnická technologie založená na pěti filtrech vytváří přibližně 220 000 záporně nabitých iontů na cm3, což odpovídá množství iontů naměřenému v nejzdravějších prostředích na Zemi. Přístroj obsahuje tyto filtry:

1. ANTISTATICKÝ FILTR: odstraňuje větší částice prachu, plísní, vlasy, lupy a zvířecí srst.

2. ANTIBAKTERIÁLNÍ FILTR: odstraňuje zbývající drobné částice prachu, bakterie větší než 1 mikron a pyly a současně chrání sousední HEPA filtr.

3. HEPA-FILTR: likviduje nejdrobnější prachové částečky a tabákový kouř, zatímco antibakteriální thiabenzadol (organická antibakteriální sloučenina) odstraňuje bacily, spóry plísní a jiné zárodky, čímž předchází riziku infekce.

4. ANTIALERGICKÝ FILTR: obsahuje směs stříbra, minerálu apatitu a antibakteriálního činidla, která je mimořádně účinná při potírání bakterie legionelly, jež ohrožuje zejména malé děti. Filtr obsahuje také extrakt z listů jinanu dvoulaločného (ginkgo biloba), který se s úspěchem používá při astmatu, plicních chorobách a potížích krevního oběhu a k odstraňování příčin alergií, chřipkových virů a bakterií.

5. FILTR S AKTIVNÍM UHLÍM: díky vysoké absorpční schopnosti odstraňuje nepříjemné pachy z vaření, toxické plyny a další příčiny zápachu.

Kód výrobku

PWC-570-49

Název výrobku

SADA FILTRŮ THERAPY AIR

Použití

Sada čisticích filtrů k přístroji Therapy Air iOn PWC-570. Balení na jeden rok.

Hmotnost brutto [kg]

1.98

Hmotnost netto [kg]

1.2

Výrobce

HOME ART & SALES SERVICES AG, SIHLEGGSTRASSE 23, 8832 WOLLERAU – ŠVÝCARSKO

Složení

2 x antibakteriální filtr, 1 x HEPA filtr, 1 x antialergický filtr, 1 x filtr s aktivním uhlím. Poznámka: filtry mají ochrannou fólii. Před použitím ji odstraňte.

Vyrobeno

V Koreji

Záruka

Na výrobek se nevztahuje záruka – spotřební položky

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt SADA FILTRŮ THERAPY AIR ION. Tak neváhejte.

Podobné
produkty