Čistý vzduch

NÁHRADNÍ FILTR THERAPYAIR SMART

Zvýhodněná cena:2 900 Kč
Katalogové číslo: TAS-100-1
skladem

Čistička vzduchu s ionizátorem Therapy Air SMART používá 360° filtrační systém, který umožňuje rychlou distribuci vyčištěného vzduchu do všech částí vnitřního prostoru...

Čistička vzduchu s ionizátorem Therapy Air SMART používá 360° filtrační systém, který umožňuje rychlou distribuci vyčištěného vzduchu do všech částí vnitřního prostoru o rozloze až 71 m2. Díky unikátnímu třírozměrnému cirkulačnímu systému, bude vzduch čištěný bez ohledu na to, kam čističku vzduchu Therapy Air Smart umístíte.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Jedinečný 360° integrovaný třívrstvý filtr se skládá z předfiltru, filtru HEPA třídy H13 a filtru s aktivním uhlíkem. Kombinace těcht tří filtrů umožňuje zcela eliminovat vdychované částice, jako jsou bakterie, viry, alergeny a jiné patogeny.

Předfiltr se stříbrnými nano částicemi: eliminuje velké částice jako prach, plísně, vlasy, lupy, chlupy domácích zvířat apod. Ostatní filtry tak mohou pracovat na plný výkon a vydrží déle. Díky nanočásticím stříbra má také silné antibakteriální vlastnosti.

Uhlíkový filtr: obsahuje 400 g uhlíku z kokosových skořepin, které mají nejvyšší hustotu mikropórů. Odstraňuje nepříjemné pachy z jídla a cigaret a všechny toxické plyny, jako je toluen, benzen, xylen a formaldehyd.

Hepa filtr H-13: Potažený organickým antibakteriálním materiálem tiabendazolem a protiplísňovými látkami, zachycuje 99,97 % částic o velikosti 0,3 mikronu, včetně: virů, bakterií, alergenů, spór plísní a choroboplodných zárodků. Zabraňuje infekcím a také eliminuje nejmenší částice prachu a tabákového kouře.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt NÁHRADNÍ FILTR THERAPYAIR SMART. Tak neváhejte.