Luxus a Styl

Kapesní nůž ForAll

Běžná cena:2 550 Kč
Zvýhodněná cena:2 420 Kč
Katalogové číslo: PK-007
skladem

Zepter je světoznámým výrobcem nožů, přičemž kapesní nůž ForAll vyniká svou praktičností, univerzálností a ergonomickým tvarem. Čepel je vyrobená z vysoce kvalitní japo...

Zepter je světoznámým výrobcem nožů, přičemž kapesní nůž ForAll vyniká svou praktičností, univerzálností a ergonomickým tvarem. Čepel je vyrobená z vysoce kvalitní japonské oceli AUS-8, jednoduše lze otevřít stlačením bezpečnostní pojistky. Rukojeť, vyrobená z hliníku, zaručuje perfektní uchopení a jednoduchou manipulaci s nožem.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

ČEPEL PRVOTŘÍDNÍ KVALITY. Součástí kapesního nože, který vyniká nekonečnou škálou použití, je lehká, kompaktní a trvanlivá čepel nejvyšší kvality.

ForAll - PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST. Ať zrovna kempujete, rybaříte, plavíte se na lodi, jedete na výlet do přírody nebo provádíte drobné řemeslné práce okolo domu, mějte svůj ForAll vždy při sobě. Je to dokonalý společník, který vás nikdy nenechá na holičkách!

ForAll - VÁŠ SPOLEHLIVÝ OCHRÁNCE A ZACHRÁNCE ŽIVOTA. Vhodný pro sebeobranu. Budete-li v kapse nosit nůž ForAll, můžete si být jisti, že vás bude chránit v jakékoli neočekávané situaci či při útoku. Dodá vám sebedůvěru v každé nepříznivé situaci.

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY: Čepel nože Zepter ForAll je vyrobena z japonské nerezavějící oceli AUS-8 nejvyšší jakosti. Ocel je díky obohacení uhlíkem a vanadem jemnější a kompaktnější, tudíž velmi silná. Proces tvrzení zaručuje dokonalou trvanlivost a vysoce kvalitní ostří.

Rukojeť nože Zepter ForAll je vyrobena z lehkého hliníku zaručujícího lehké a snadné zacházení. Ergonomická rukojeť umožňuje pevné uchopení a dokonalé ovládání, až je téměř nemožné, abyste nůž upustili nebo vám jej někdo vytáhl z ruky. Bezpečnostní pojistka s mechanismem snadného uvolnění umožňuje nanejvýš bezpečné a pohodlné použití. Čepel je v zavřeném stavu bezpečně zajištěna tak, aby nedošlo k náhodnému otevření nože.

Nůž Zepter ForAll má pojistné tlačítko umožňující snadné otevírání. Stačí jen nůž odjistit stisknutím tlačítka a otevřít jej, nebo zavřít. Mechanismus snadného otevření je tak dokonalý, že nůž snadno vyjede z hliníkového rámu a po otevření zapadne tak pevně, jako by se jednalo o nůž s pevnou čepelí.
Kód výrobku

PK-007

Název výrobku

PK-007 – Kapesní nůž

Hmotnost brutto [kg]

0.112

Použití

Držák na nože

Hmotnost netto [kg]

0.097

Výrobce

FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

Rozměry

40x30x4 cm

Materiál

Dýhované tmavé dubové dřevo

Čištění a údržba

Nože doporučujeme umývat ručně. Po použítí opláchnout teplou vodou a osušit suchou utěrkou.

Lze mýt v myčce

NE

Vyrobeno

v Německu

Záruka

2 roky

Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Kapesní nůž ForAll. Tak neváhejte.