KIMONO BRILLANT - sada příborů pro 6 osob (48 ks)


Luxus a Styl

KIMONO BRILLANT - sada příborů pro 6 osob (48 ks)

Zvýhodněná cena:20 820 Kč
Katalogové číslo: LB-606-MP.
skladem

Kolekce příborů Kimono, vyrobená z leštěné nerezové oceli, dodá každému stolování slavnostní atmosféru. Jeho tvůrci se inspirovali japonskými tradicemi a rukojeť ozdobi...

Kolekce příborů Kimono, vyrobená z leštěné nerezové oceli, dodá každému stolování slavnostní atmosféru. Jeho tvůrci se inspirovali japonskými tradicemi a rukojeť ozdobili skládaným motivem, který imituje prastarou tradici origami. Kimono je pečlivě a kvalitně vyrobené z trvanlivých materiálů, má elegantní design a každé atmosféře dodá zvláštní kouzlo.

  Číst více
  + Dárek
  Voucher v hodnotě 5000 Kč

  na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

  MISTROVSKÉ ŘEMESLO A MODERNÍ DESIGN
  Set Kimono je vyroben z vysoce kvalitní oceli
  AISI 420 a AISI 304, její jednotlivé kusy mají tloušťku 4 mm, čímž kvalitou převyšují tradiční příborové soupravy. Tato kolekce příborů získala certifikát kvality (Certifikát č . ZE 53549 Prokázaná kvalita Zepter).

  • DRUH OCELI Nože AISI 420, ostatní AISI 304
  • LZE MÝT V MYČCE
  • ZÁRUKA - Bezplatná 30 let záruka platí na opravy a náhradu všech výrobků, vyrobených z vysoce kvalitního kovu Zepter, v případě chybného materiálu anebo výrobní vady. 24 měsíční záruka se vztahuje na náhradu součástek vyrobených z materiálů jiných než Zepter kov 316L a 304. Zepter poskytuje záruku na pozlacené části všech svých výrobků. Tato záruka se však nevztahuje: na estetické změny vzniklé při běžném používání, které nemají vliv na funkčnost výrobku; na poškození způsobené nesprávným používáním výrobku. Pro uplatnění záruky se zákazník musí prokázat originálem dokladu o koupi, proto si doklad pečlivě uschovejte.
  Kód výrobku

  LB-606-MP.

  Název výrobku

  48dílná souprava příborů Kimono ve vysokém lesku

  Hmotnost brutto [kg]

  3.17

  Hmotnost netto [kg]

  3.03

  Výrobce

  FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

  Druh oceli

  Nože AISI 420, ostatní AISI 304

  Lze mýt v myčce

  NE

  Vyrobeno

  v Německu

  Záruka

  2 roky

  Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

  Osvědčení / Prohlášení

  Declaration of Conformity concerning the Regulation (EC) Nº1935/2004 on materials and articles intended to come into contact with food.

  Je nutné mít zapnutý javascript
  ZEPTER BIZZCLUB

  Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

  Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt KIMONO BRILLANT - sada příborů pro 6 osob (48 ks). Tak neváhejte.