KIMONO BRILLANT - steakový příbor pro 6 osob (12 ks)


Luxus a Styl

KIMONO BRILLANT - steakový příbor pro 6 osob (12 ks)

Zvýhodněná cena:7 030 Kč
Katalogové číslo: LB-640-MP.
skladem

Kolekce příborů Kimono, vyrobená z leštěné nerezové oceli, dodá každému stolování slavnostní atmosféru. Jeho tvůrci se inspirovali japonskými tradicemi a rukojeť ozdo...


Kolekce příborů Kimono, vyrobená z leštěné nerezové oceli, dodá každému stolování slavnostní atmosféru. Jeho tvůrci se inspirovali japonskými tradicemi a rukojeť ozdobili skládaným motivem, který imituje prastarou tradici origami. Kimono je pečlivě a kvalitně vyrobené z trvanlivých materiálů, má elegantní design a každé atmosféře dodá zvláštní kouzlo.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

MISTROVSKÉ ŘEMESLO A MODERNÍ DESIGN
Set Kimono je vyroben z vysoce kvalitní oceli
AISI 420 a AISI 304, její jednotlivé kusy mají tloušťku 4 mm, čímž kvalitou převyšují tradiční příborové soupravy. Tato kolekce příborů získala certifikát kvality (Certifikát č . ZE 53549 Prokázaná kvalita Zepter).

  • DRUH OCELI Nože AISI 420, ostatní AISI 304
  • LZE MÝT V MYČCE
  • ZÁRUKA - Bezplatná 30 let záruka platí na opravy a náhradu všech výrobků, vyrobených z vysoce kvalitního kovu Zepter, v případě chybného materiálu nebo výrobní vady. 24 měsíční záruka se vztahuje na náhradu součástek vyrobených z materiálů jiných než Zepter kov 316L a 304. Zepter poskytuje záruku na pozlacené části všech svých výrobků. Tato záruka se však nevztahuje: na estetické změny vzniklé při běžném používání, které nemají vliv na funkčnost výrobku; na poškození způsobené nesprávným používáním výrobku. Pro uplatnění záruky se zákazník musí prokázat originálem dokladu o koupi, proto si doklad pečlivě uschovejte.
Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt KIMONO BRILLANT - steakový příbor pro 6 osob (12 ks). Tak neváhejte.