Nůž Absolute Santoku, Čepel 19 cm


Zdravé vaření

Nůž Absolute Santoku, Čepel 19 cm

Zvýhodněná cena:6 200 Kč
Katalogové číslo: KA-016
prodej skončil

Je součástí kolekce Absolute ML a kombinuje funkce nože šéfkuchaře a sekáčku na maso. S délkou 19 cm je vhodný na krájení a sekání na různé tvary. Rýhovaná čepel snižuj...

Je součástí kolekce Absolute ML a kombinuje funkce nože šéfkuchaře a sekáčku na maso. S délkou 19 cm je vhodný na krájení a sekání na různé tvary. Rýhovaná čepel snižuje tření, díky čemuž se potraviny nebudou lepit na nůž a nakrájíte je s větší precizností. Čepel je vyrobena z japonské 66vrstvé oceli Damascus, renomovanou firmou Felix Zepter v německém Solingenu. Tvrzení oceli za studena přispívá k její jemnější a kompaktnější struktuře.

Číst více
OSTŘÍ NEJVYŠŠÍ KVALITY OD FELIX® A ZEPTER®
Vysoká ostrost a snadná údržba čepele nože Santoku v kombinaci s bezpečnou plastovou rukojetí z Polyamidu PA-6, který je maximálně pevný a stabilní. Díky souběžně vedoucím jemnýmh drážkám nůž dokonale padne do ruky a poskytne vám pocit bezpečí při krájení.
 
Kolekce ABSOLUTE ML od firmy Felix Zepter dodává krájení vyšší úroveň preciznosti a ostrosti. Během celého procesu výroby nejkvalitnějších nožů na světě, počínaje abrazivním čištěním čepelí a rukojetí, přes vyrovnávání, leštění, leptání, až po čištění ultrazvukem, je nezbytná absolutní oddanost kvalitě a tradici:

KVALITA: FELIX® používá výhradně nejkvalitnější suroviny jako jsou např. vysoce legovaná X50 CrMoV15 chrom-molybden-vanadová ocel, japonská VG10, vícevrstvá damašská ocel nebo X65 CR13 - ocel používaná na holicí čepelky. Jednotná a kompaktní struktura oceli zaručuje pružnost, odolnost vůči korozi a schopnost udržet si ostré hrany.
Při ruční výrobě je kvalita přímo závislá na zručnosti našich mistrů. Každý nůž prochází 45 různými pracovními fázemi, každý krok se opírá o staletími prověřené zkušenosti Solingen, přesnou práci, dobré oko, péči a smysl pro detail.
Konečná pečeť kvality našich nožů stojí na funkčnosti a designu. Dokonalá funkčnost nože závisí na jeho tvaru, jak padne do ruky, na jeho vyváženosti a na síle, kterou musíte vyvinout během řezání. Nože FELIX® mají všechny tyto vlastnosti. Na první pohled i na první dotek se vyznačují svou vysokou kvalitou a nádherným designem.

TRADICE: FELIX je společnost s tradicí, je jedním z nejstarších výrobců nožů - příbory vyrábí již od roku 1790. Karl Gustav FELIX založil v roce 1843 společnost Gustav Felix Schneidwarenfabrik a položil tak základ přes dvě století trvající tradice a odkazu řemeslného zpracování a výroby nožů proslulých po celém světě svou mimořádnou kvalitou.
V roce 2012 koupila Zepter International společnost FELIX Solingen GmbH a zajistila si tak pozici jedničky ve výrobě vysoce kvalitních nožů. Jedinečná vize Zepter, vynikající kvalita a inovativní produkty se spojily s tradicí a vynikajícím řemeslným zpracováním Felix.
Kód výrobku

KA-016

Název výrobku

KA-016 – Nůž Santoku, Čepel 19 cm, (Sada Absolute ML)

Hmotnost brutto [kg]

0.38

Použití

Držák na nože

Hmotnost netto [kg]

0.22

Výrobce

FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

Rozměry

40x30x4 cm

Materiál

Dýhované tmavé dubové dřevo

Čištění a údržba

Nože doporučujeme umývat ručně. Po použítí opláchnout teplou vodou a osušit suchou utěrkou.

Lze mýt v myčce

NE

Vyrobeno

v Německu

Záruka

2 roky

Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

Osvědčení / Prohlášení

Declaration of Conformity concerning the Regulation (EC) Nº1935/2004 on materials and articles intended to come into contact with food.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Nůž Absolute Santoku, Čepel 19 cm. Tak neváhejte.