Zdravé vaření

Nůž na chléb, Absolute ML

Běžná cena:5 630 Kč
Zvýhodněná cena:5 490 Kč
Katalogové číslo: KA-014
prodej skončil

Nůž s ostrostí žiletky a délkou 20 cm má krásný design a ergonomický tvar. Chléb nakrájí s lehkostí a navíc poskytuje záruku kvality FELIX ZEPTER. Nůž na chléb je součá...

Nůž s ostrostí žiletky a délkou 20 cm má krásný design a ergonomický tvar. Chléb nakrájí s lehkostí a navíc poskytuje záruku kvality FELIX ZEPTER. Nůž na chléb je součástí kolekce Absolute ML, nepochybně jeden z nejlepších nožů od známého výrobce FELIX z německého Solingenu, který vyrábí příbory nejvyšší kvality již od roku 1790.

Číst více

FELIX® ZEPTER® PŘINÁŠÍ NEJVYŠŠÍ KVALITU OVĚŘENOU TRADICÍ

Při výrobě nejkvalitnějších nožů na světě je nezbytná absolutní oddanost kvalitě a tradici, která začíná abrazivním čištěním čepelí a rukojetí, přes vyrovnávání, leštění, leptání, až po čištění ultrazvukem.


KVALITA

FELIX ZEPTER používá k výrobě kolekce nožů Absolute ML Japonskou damašskou 66vrstvou ocel VG 10. Homogenní a kompaktní mikrostruktura oceli zaručuje ohebnost, odolnost vůči korozi a vysokou ostrost hran. Během výrobního procesu přísně hlídáme kvalitu každého jednotlivého nože. Dokonalá funkčnost nože závisí na jeho tvaru, jak padne do ruky, na jeho vyváženosti a na síle, kterou musíte vyvinout během řezání

 


TRADICE

Rodina Felix z německého Solingenu vyrábí příbory od roku 1790. Karl Gustav Felix začínal s výrobou příborů, brzy se však zaměřil zejména na výrobu nožů a v roce 1843 založil firmu Gustav Felix Schneidwarenfabrik. FELIX je firma s tradicí a jeden z nejstarších výrobců nožů na světě. Nože, vyráběné firmou FELIX ZEPTER v Solingenu, patří dnes mezi nejkvalitnější na světě. Každý jednotlivý krok se odvíjí od staletími prověřených znalostí a zkušeností firmy Solingen, od precizní práce, dobrého zraku a pečlivé lásky k detailu.

Kód výrobku

KA-014

Název výrobku

Nůž na chléb, Absolute ML

Hmotnost brutto [kg]

0.34

Použití

Držák na nože

Hmotnost netto [kg]

0.2

Výrobce

FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

Rozměry

40x30x4 cm

Materiál

Dýhované tmavé dubové dřevo

Čištění a údržba

Nože doporučujeme umývat ručně. Po použítí opláchnout teplou vodou a osušit suchou utěrkou.

Lze mýt v myčce

NE

Vyrobeno

v Německu

Záruka

2 roky

Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

Osvědčení / Prohlášení

Declaration of Conformity concerning the Regulation (EC) Nº1935/2004 on materials and articles intended to come into contact with food.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Nůž na chléb, Absolute ML. Tak neváhejte.