Zdravé vaření

Kuchyňský nůž Olive 9 cm

Zvýhodněná cena:2 180 Kč
Katalogové číslo: KSO-010
skladem

Dokonale rovná řezná hrana Nůž Olive od německé firmy Sollingen je malý, ale výkonný. Je nepostradatelným pomocníkem v kuchyni pro přesné řezání, loupání a vypecková...

Dokonale rovná řezná hrana


Nůž Olive od německé firmy Sollingen je malý, ale výkonný. Je nepostradatelným pomocníkem v kuchyni pro přesné řezání, loupání a vypeckování ovoce, krájení česneku, pečiva a řady dalších úkonů.

Mnoho kuchařů považuje tento nůž, vedle šéfkuchařského nože, za svůj druhý nejdůležitější nůž. S tímto nejvšestrannějším nožem pro více úkonů budete dokonale ovládat všechny velmi specifické úkoly.

Nízká hmotnost a snadný úchop, spolu s rovnou řeznou hranou nože o délce 9 cm, dělají z nože Olive dokonalé mistrovské dílo.


Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Délka čepele: 9 cm


Naše kuchyně jsou velmi často vybaveny špičkovými technologiemi a přístroji. Toustovače, mixéry na přípravu smoothies, vařiče a řada dalších přístrojů nám dennodenně vaření usnadňují. Nůž, jako nejstarší kuchyňský pomocník, však zůstává v postatě stále stejným, i když se samozřejmě moderní technologie nevyhnula ani jemu.

Nože se navzory pokročilé technologii a kuchyňským přístrojům stále používají pro krájení na plátky a kousky, řezání, sekání a porcování. Bez kvalitního nože si vaření naprosto nedovedeme vůbec představit.


Německá firma Felix vyrábí nože v Solingenu, tzv. Městě čepelí (City of Blades) již od roku 1790 a dodnes zůstává věrná své přes dvě staletí pokračující tradici. Vyrobit dokonale kovaný nůž Zepter z vysoce kvalitního kusu oceli vyžaduje vykonání více než 45 kroků. Výsledkem je ale bezkonkurenční kvalita, funkce a konstrukce nožů.


Nože z kolekce Olive Wood jsou vyráběny ručně z jednoho kusu oceli X50 CrMoV15 a po mnoho let si zachovávají svoji vynikající kvalitu, trvanlivost a ostrost zaručující maximální účinnost. Násada nože Olive Wood o menším průměru a s krásným zlatavým zbarvením poskytuje vyváženost stylu a funkčnosti. Umožňuje tak dokonalé uchopení nože i pro drobnější ruce a zajišťuje pevnou přilnavost při provádění řady úkolů.


Olivové dřevo je známé svými antibakteriálními vlastnostmi, díky kterým je tento nůž hygieničtější pro použití. Při malém ošetření násady z olivového dřeva si přírodní dřevo zachová svou strukturu a intenzivní zbarvení i pro nadcházející roky.

Kód výrobku

KSO-010

Název výrobku

Kuchyňský nůž Olive 9 cm

Hmotnost brutto [kg]

0.17

Hmotnost netto [kg]

0.05

Výrobce

FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

Rozměry

40x30x4 cm

Materiál

Dýhované tmavé dubové dřevo

Lze mýt v myčce

NE

Čištění a údržba

Nože doporučujeme umývat ručně. Po použítí opláchnout teplou vodou a osušit suchou utěrkou.

Záruka

2 roky

Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

Vyrobeno

v Německu

Osvědčení / Prohlášení

Declaration of Conformity concerning the Regulation (EC) Nº1935/2004 on materials and articles intended to come into contact with food.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Kuchyňský nůž Olive 9 cm. Tak neváhejte.