Kuchyňský nůž Olive na maso 21 cm


Zdravé vaření

Kuchyňský nůž Olive na maso 21 cm

Zvýhodněná cena:3 100 Kč
Katalogové číslo: KSO-014
skladem

Dokonalý porcovací nůž Kuchyňský nůž Olive je dokonale technicky vytvořený nástroj s úžasně ostrou hranou a pružnou čepelí pro mistrovské krájení a porcování masa. N...

Dokonalý porcovací nůž


Kuchyňský nůž Olive je dokonale technicky vytvořený nástroj s úžasně ostrou hranou a pružnou čepelí pro mistrovské krájení a porcování masa. Na rozdíl od ostatních nožů mají porcovací nože delší a tenčí čepele, které vytvářejí přesné a tenké linie a čistý řez v pečeném masu a drůbeži. Používají se také ke krájení velkých melounů, kořenové zeleniny, velkých dýní a tykví. Jsou vynikající i pro krájení chleba, baget a porcování dortů.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Délka čepele: 21 cm


Naše kuchyně jsou velmi často vybaveny špičkovými technologiemi a přístroji. Toustovače, mixéry na přípravu smoothies, vařiče a řada dalších přístrojů nám dennodenně vaření usnadňují. Nůž, jako nejstarší kuchyňský pomocník, zůstává v postatě stále stejným, i když se samozřejmě moderní technologie nevyhnula ani jemu.

Nože se používají pro řezání, sekání, krájení i porcování a bez kvalitního nože si vaření nedovedeme vůbec představit.


Německá firma Felix vyrábí nože v Solingenu, tzv. Městě čepelí (City of Blades) již od roku 1790 a dodnes zůstává věrná své přes dvě staletí pokračující tradici. Vyrobit dokonale kovaný nůž Zepter z vysoce kvalitního kusu oceli vyžaduje vykonání více než 45 kroků. Výsledkem je ale bezkonkurenční kvalita, funkce a konstrukce nožů.


Nože z kolekce Olive Wood jsou vyráběny ručně z jednoho kusu oceli X50 CrMoV15 a po mnoho let si zachovávají svoji vynikající kvalitu, trvanlivost a ostrost zaručující maximální účinnost. Násada nože Olive Wood o menším průměru a s krásným zlatavým zbarvením poskytuje vyváženost stylu a funkčnosti. Umožňuje tak dokonalé uchopení nože i pro drobnější ruce a zajišťuje pevnou přilnavost při provádění řady úkolů.


Olivové dřevo je známé svými antibakteriálními vlastnostmi, díky kterým je tento nůž hygieničtější pro použití. Při malém ošetření násady z olivového dřeva si přírodní dřevo zachová svou strukturu a intenzivní zbarvení i pro nadcházející roky.

Kód výrobku

KSO-014

Název výrobku

Kuchnyňský nůž Olive na krájení a porcování masa 21 cm

Hmotnost brutto [kg]

0.27

Hmotnost netto [kg]

0.15

Výrobce

FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

Rozměry

40x30x4 cm

Materiál

Dýhované tmavé dubové dřevo

Vhodné pro používání v mikrovlnné troubě

Nedoporučuje se

Čištění a údržba

Nože doporučujeme umývat ručně. Po použítí opláchnout teplou vodou a osušit suchou utěrkou.

Záruka

2 roky

Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

Vyrobeno

v Německu

Osvědčení / Prohlášení

Declaration of Conformity concerning the Regulation (EC) Nº1935/2004 on materials and articles intended to come into contact with food.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Kuchyňský nůž Olive na maso 21 cm. Tak neváhejte.